ZAKRES OBOWIĄZKÓW :

- Praca zespołowa, przy stołach, gdzie każdy pracownik odpowiedzialny jest za daną czynność

- Tworzenie kompozycji wg. wzoru wyświetlanego na monitorze

- Przygotowywanie kwiatów do danej kompozycji

- Wsypywanie ozdobnych kamyków/piasku do szklanych wazonów

- Przystrajanie stroików gotowymi ozdobami

- Pakowanie doniczek z kwiatami w ozdobne folie i wkładanie ich do platikowych palet

- Układanie palet ze stroikami na metalowych regałach

- Ozdabianie choineczek

OFERUJEMY :

- Stabilne zatrudnienie

- Comiesięczne rozliczenia

- Pasek wypłat dostępny online

- Transport z miejsca zakwaterowania do pracy

- Zakwaterowanie

- Pełne ubezpieczenie podczas pobytu

- Opiekę polskich koordynatorów w Holandii

- Zaliczkę już po pierwszym przepracowanym tygodniu

DODATKOWO ZAKŁAD OFERUJE :

- Dwie kantyny, jedna zewnętrzna (ogródek), druga wewnętrzna

- Dostępny automat do kawy, lodówka, mikrofala, szatnia

- Wyznaczone miejsce dla osób palących

NASZE OCZEKIWANIA :

- Podstawowa znajomość języka angielskiego

- Gotowość do wyjazdu na dłuższy okres czasu

- Dyspozycyjność do pracy powyżej 8h/dziennie

- Prawo jazdy kat B będzie dodatkowym atutem

Osoby zainteresowane oferta pracy prosimy o przesłanie Cv na adres: info@greatwork-4u.com z dopiskiem Stroiki lub kontakt telefoniczny 0636073666

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Szybki kontakt

Copyrights 2018 @ Great Work 4U Recruitment Consulting Brokerage I Design by : Branet Solution

W kilku słowach o tym co robimy

Zespół Great Work 4U Recruitment Consulting Brokerage tworzą specjaliści od lat pracujący w branży doradztwa personalnego. Nasi doświadczeni rekruterzy podejmują się najtrudniejszych poszukiwań na rynku pracowników.

tel.  + 31 636 073 666

email. info@greatwork-4u.com

KvK - 71046666

facebook.com/Greatwork4U