Aktualne oferty pracy znajdziesz w zakładce Oferty. Zachęcamy do aplikowania.

Jeżeli nie ma wśród nich ofert, które aktualnie Cię interesują, zachęcamy do przesłania CV na adres: info@greatwork-4u.com

Twój profil zostanie umieszczony w naszej bazie kontaktów.

Skontaktujemy się z Tobą, gdy będziemy mieli ciekawą ofertę pracy zgodną z Twoim profilem.

Prosimy o dołączanie do CV następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Great Work 4 U dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony danych."

PAMIĘTAJ !! :

Znalezienie nowej pracy nie jest zadaniem prostym. Wymaga odpowiedniego przygotowania,nakładu pracy i cierpliwości.  Naszym zadaniem jest znalezienie odpowiedniego stanowiska, zgodnego z celami zawodowymi i profilem kandydata. Wszystkie dokumenty aplikacyjne, które do Nas trafią, traktowane będą z należną uwagą. Gwarantujemy pełną poufność posiadanych danych. Za każdym razem, gdy będziemy chcieli zaprezentować potencjalnemu pracodawcy dokumenty kandydata, skontaktujemy się z nim by potwierdzić jego zainteresowanie. Zastrzegamy również sobie kontakt tylko i wyłącznie z wybranymi przez Nas osobami.

 

Szybki kontakt

Copyrights 2018 @ Great Work 4U Recruitment Consulting Brokerage I Design by : Branet Solution

W kilku słowach o tym co robimy

Zespół Great Work 4U Recruitment Consulting Brokerage tworzą specjaliści od lat pracujący w branży doradztwa personalnego. Nasi doświadczeni rekruterzy podejmują się najtrudniejszych poszukiwań na rynku pracowników.

tel.  + 31 636 073 666

email. info@greatwork-4u.com

KvK - 71046666

facebook.com/Greatwork4U