Nasz zespół

Założycielka firmy Great Work 4U.

Osoba doskonale znająca realia rynku rekrutacyjnego. Odpowiada za pozyskiwanie i budowanie relacji między pracodawcą, a pracownikiem. Osoba niezwykle kontaktowa.

Członek Naszego Teamu odpowiedzialny przede wszystkim za rekrutację personelu technicznego, z wykształceniem średnim i wyższym zawodowym w branży budowlanej, mechanice i logistyce. W wolnych chwilach pasjonat tenisa,biegania i jazdy na rowerze.

O nas

Great Work 4U to profesjonalna, pracująca w oparciu o najwyższe standardy jakościowe, firma rekrutacyjna, która zapewnia kompleksowy zakres usług między innymi doradztwo personalne, pośrednictwo w urzędach itp. Pomagamy naszym rodakom na obczyźnie w znalezieniu odpowiedniej pracy. Nie masz numeru BSN lub konta bankowego ? – nie ma problemu, z tym też pomożemy .Nasz zespół to ludzie którym zależy na pracowniku. Są kompetentni, elastyczni i rzetelni. Służą doświadczeniem, rozległymi kontaktami i dobrą radą .

Zapraszamy do kontaktu.

Ewa Gryckiewicz

Grzegorz Kuwałek

Szybki kontakt

Copyrights 2018 @ Great Work 4U Recruitment Consulting Brokerage I Design by : Branet Solution

W kilku słowach o tym co robimy

Zespół Great Work 4U Recruitment Consulting Brokerage tworzą specjaliści od lat pracujący w branży doradztwa personalnego. Nasi doświadczeni rekruterzy podejmują się najtrudniejszych poszukiwań na rynku pracowników.

tel.  + 31 636 073 666

email. info@greatwork-4u.com

KvK - 71046666

facebook.com/Greatwork4U